eurobon.pl

Blog ogólnotematyczny

Na czym polega przedłużanie włosów metodą laserową?
Moda i Uroda

Na czym polega przedłużanie włosów metodą laserową?

Prawie każda pani chce mieć długie i gęste włosy. Jednak oczekiwania na ich przyrost nie zawsze idą w parze z ich naturalnym wzrostem. Żyjemy dzisiaj w XXI wieku i posiadanie długich włosów nie jest żadnym problemem. Wystarczy zwrócić się do fryzjerki lub do kliniki medycyny estetycznej.

Laser coraz bardziej popularny

Przedłużanie włosów metodą laserową ma swoje miejsce w branży beauty czy medycynie estetycznej od bardzo dawna. Jest to znany i bardzo popularny sposób na długie włosy. Jednak ogólnie jest on wciąż postrzegany jako coś nowego. Do tego faktu przyczynia się kilka podstawowych spraw:
– wciąż dodawane są nowoczesne urządzenia w innowacyjnej technice,
– usługa jest słabo dostępna poza wielkimi miastami,
– jest to bardzo drogi sposób wejścia w posiadanie długich włosów,
– usługa jest mało znana i przez to mało popularna.
Zauważyć jednak trzeba, że to właśnie ta metoda jest najnowocześniejszą formą przedłużania włosów i najbardziej efektowną.

Jak działa laser?

Łączenia w przedłużaniu włosów to „nanołączenia” wykonane przez dany laser. Laser jest urządzeniem elektrycznym, a efekt, który można osiągnąć przy jego pomocy okazuje się niesamowity. Łączenia są niewidoczne, dyskretne, wszystko wygląda tak jak by były to naturalne długie i gęste włosy. Są one na tyle estetyczne, że nie zwrócą uwagi nawet wtedy gdy włosy są rozwiewane, czesane, układane czy w przypadku gdy ktoś przygląda się im z bliska. Zauważyć należy, że są to połączenia odporne na stosowane odżywki, farby czy różnego rodzaju mocne szampony. Taki efekt jest możliwy przez to, że doczepiane fragmenty włosów są o wiele cieńsze niż same włosy w miejscach nad złączeniem i pod nim. W ten sposób powstałe przedłużenia włosów są odporne na działanie wysokich temperatur a nanołączenia są mocniejsze i trwalsze niż sploty wykonane metodą keratynową.

Dla kogo przedłużanie metodą laserową?

Z tej metody może skorzystać każdy, kogo na nią jest stać. W tym wypadku nie ma żadnych przeciwwskazań jedynie cena całego zabiegu. Jednak dodać trzeba, że łączenia wykonane metodą nowoczesną, czyli przez laser idealnie sprawdzają się w tańcu, w jeździe na motorze w kasku, uprawianiu sportów, podczas skoków ze spadochronem.
Włosy ładnie prezentują się także w pracy i w czynnościach codziennych są idealne na imprezy okolicznościowe.
Cały zabieg jest procesem bardzo wysokiej jakości przedłużania włosów, charakteryzuje go innowacyjna technologia a powstałe nanołączenia są unikalne i bardzo trwałe. Przez to wszystko przedłużanie włosów metodą laserową jest super zabiegiem, który gwarantuje posiadanie długich i gęstych włosów.