eurobon.pl

Blog ogólnotematyczny

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać
Dom i Ogród

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

Chcesz kupić nowy sprzęt i zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Warto wziąć pod uwagę nowy bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet. To naprawdę dobry odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu szybko i skutecznie posprzątasz całe mieszkanie, a dodatkowo oszczędzisz czas i miejsce do przechowywania. Dowiedz się, jakie atuty ma bezprzewodowy odkurzacz Samsung.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać do małego mieszkania i dużego apartamentu?

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung to sprzęt uniwersalny. Z powodzeniem poradzi sobie ze sprzątaniem dużego apartamentu i domu jednorodzinnego, a to dzięki pojemnej baterii, która po naładowaniu działa aż do 60 minut. Jeśli potrzebujemy kontynuować odkurzanie dłużej, możemy wyjąć baterię i odstawić ją do stacji ładującej, do sprzętu włożyć zaś drugą, wymienną baterię. Dzięki temu całkowity czas odkurzania zwiększa się do 120 minut.

W małym mieszkaniu odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 Samsung także świetnie się sprawdzi, a to za sprawą stacji ładowania, która może być wolnostojąca (można wtedy bez problemu przenosić ją w dowolne miejsce) lub montowana do ściany (oszczędzamy miejsce potrzebne do przechowywania odkurzacza). Co więcej, każdy ze sposobów przechowywania odkurzacza pozwala też łatwo przechowywać niezbędne do odkurzania akcesoria. Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 Samsung to prawdziwa oszczędność miejsca i wygoda.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, gdy zależy nam na odkurzaniu różnych powierzchni?

W wielu mieszkaniach mamy do sprzątnięcia powierzchnie różnego typu – od grubych dywanów do twardych podłóg z paneli czy terakoty. Dobry odkurzacz bezprzewodowy poradzi sobie z każdym rodzajem powierzchni. Odkurzacz Samsung ma dużą moc silnika do 550 W i dużą moc ssącą. Poradzi sobie z kurzem na twardych podłogach i na dywanach. Wyposażony jest w silnik Digital Inverter oraz technologię Jet Cyclone, która optymalizuje przepływ powietrza, a dodatkowo ma 5-warstwowy system filtracji HEPA, który usuwa nawet najmniejsze cząsteczki kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów. To naprawdę dobry odkurzacz bezprzewodowy, nawet dla osób z alergią na kurz.

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung – wygodne i przydatne akcesoria

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung mają też 4-poziomową regulację długości rury teleskopowej. Dzięki temu dostosujesz ją idealnie do swojego wzrostu. Mają też przydatne akcesoria takie jak elektroszczotka Soft Action Brush z antystatycznym włosiem, która usuwa nawet drobny kurz z twardych podłóg. Natomiast turboelektroszczotka sprawdzi się na dywanach i wykładzinach i skutecznie usunie z nich sierść zwierząt. W zestawie jest też minielektroszczotka, dzięki której usuniesz kurz z kanapy czy siedzeń w samochodzie, szczotka z miękkim włosiem i szczelinówka.

Odkurzacz ma też cyfrowy wyświetlacz LED, który pozwala kontrolować poziom energii, rodzaj wybranej szczotki oraz tryb pracy odkurzacza. Jeśli zatem nadal głowisz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, wybór jest prosty – bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Artykuł nadesłany